Haberler

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ!

Davet Otomotiv Ailesi ''BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ'' sloganı ile Antalya'da buluştu.

Davet Otomotiv yönetim, satış ekibi ve idari kadrosu ile 16/01/2020 - 19/01/2020 tarihleri arasında Antalya da bir araya geldi.

Ayd, Cavo, Delphi, Meha, Svac Buji ve Tetik Supap gibi ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda, iş ortakları gerçekleştirmiş oldukları sunumlarında otomotiv sektörü, gelişen pazar ve yeni trendlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Davet Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Uyanık, Başkan Yardımcısı Emre Uyanık ve Satınalma Pazarlama Müdürü Emrah Günel ''BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ'' söylemiyle Davet Otomotiv şirket ilke, değer ve kültürünün yanısıra büyüme ve gelişim odaklı vizyon ve hedefleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik kapsamında, 2019 yılı içerisindeki özverili çalışmalarıyla başarı elde eden ekip üyelerine ödülleri takdim edildi.

Tedarikçi sunumlarının yer aldığını etkinliğin ilk gününde sektör hakkında bilgi alma fırsatı bulan Davet otomotiv ekibi, ikinci günde ise şirket yöneticilerinin değerlendirmelerinin ardından çekiliş ve ödüllü yarışma etkinlikleriyle enerjilerini yenileme ve kaynaşma fırsatı buldu.